Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

У грудні "ProZorro.Продажі" запускає перші аукціони з оренди землі

22 листопада 2018, 11:40
305
0
Реклама

Урядовий портал повідомляє про те, що Держпідприємство "ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ" розпочинає пілотний проект з Держгеокадастр. В рамках проекту в системі ProZorro.Продажі з'являться лоти у вигляді прав на оренду земельних ділянок.

В червні 2018 року Кабмін затвердив зміни до постанови № 688, які дозволили проводити електронні земельні торги на платформі ProZorro.Продажі.

Перші лоти з оренди землі з'являться в ProZorro.Продажі в листопаді.

Сьогодні команда вже завершила розробку мінімально життєздатного продукту (minimum viable product, MVP). Але це - тільки перший етап роботи з земельними аукціонами. Продовжується тестування майданчиків, заведення перших лотів, запуск і підтримка перших справжніх аукціонів. Це величезний блок ІТ-робіт. Саме для цього був підписаний Меморандум з TAPAS. Підтримка партнерів дозволить запустити модуль аукціонів і провести перші успішні торги вже в грудні. До речі, це буде вже третім модулем аукціону, доступним у системі. Прозорро.Продажі стає справжнім он-лайн двигуном для аукціонів на будь-який смак.

Реформа сфери публічних закупівель в Україні, яку підтримує проект TAPAS, набирає обертів. Запуск прозорих та відкритих аукціонів з оренди землі в системі ProZorro.Продажі є ще одним важливим досягненням для України. Сучасна система електронного аукціону забезпечує проведення торгів на конкурентних засадах та є ефективним інструментом у боротьбі з корупцією.

Про правові й облікові особливості орендної плата за земельну ділянку, дізнавайтесь із матеріалу видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Для отримання доступу до аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН та інших документів інформаційно-правової системи "ЛІГА:ЗАКОН" скористайтеся ТЕСТОВИМ доступ до сервісу та оцініть весь обсяг і переваги послуг, що надаються.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку в Facebook щоб завжди залишатися в курсі актуальних бухгалтерських подій

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини