Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Інспектор праці чи шахрай: будьте уважні під час інспекцій

21 грудня 2018, 08:50
475
0
Реклама

Держпраці попереджає суб'єктів господарювання про можливість появи на підприємствах, в установах та організаціях шахраїв під виглядом інспекторів праці.

У такий спосіб псевдоінспектори вимагають у підприємців гроші, обіцяючи не проводити перевірку чи зменшити розмір штрафів у разі виявлення порушень вимог законодавства.

В Управління Держпраці у Волинській області закликають роботодавців бути пильними й уточнювати дані осіб, які представилися інспекторами, оперативно повідомляти про факти появи на підприємствах шахраїв під виглядом інспекторів Управління.

Запам'ятайте! Жодних "попередніх" відвідувань господарюючих суб'єктів інспектори праці не здійснюють.

Детальну інформацію щодо виданих посвідчень головним державним інспекторам, які здійснюють державний нагляд з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів, можна перевірити на сайті Державної служби України з питань праці у розділі "Здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю". Звіряйте наявність посвідчень інспекторів праці на вказаному електронному ресурсі.

У разі виникнення підозри, роботодавець (юридична особа або фізична особа - підприємець) може звернутися для підтвердження повноважень головних державних інспекторів до відповідного Управління Держпраці.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини