Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

На 2019 рік затверджені нові розміри пропорцій розподілу ЄСВ

28 грудня 2018, 11:30
1468
0
Реклама

27 грудня 2018 р. Уряд вніс зміни до постанови Кабміну № 675, якими передбачено збільшення частки ЄВ, що спрямовується на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку на виробництві (з 9,1472 до 9,3759), за рахунок зменшення частки цього внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття (з 5,2313 до 5,0026).

Прийняте рішення дозволить затвердити бездефіцитний бюджет ФСС на 2019 р. та забезпечити вчасно і в повному обсязі здійснення страхових виплат та надання соціальних послуг.

За повідомленням Мінсоцполітики.

Який максимальний розмір доходу встановлений для нарахування ЄСВ та якою може бути мінімальна сплачена сума ЄСВ, дізнайтесь із ситуації для бухгалтера "Максимальна величина бази нарахування ЄСВ та мінімальний страховий внесок".

Для отримання безкоштовного 3-денного доступу до документів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН скористайтеся ТЕСТОВИМ доступ до сервісу та оцініть всі переваги послуг, що надаються.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини