Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

У квітні українці будуть відпочивати 5 днів підряд

30 березня 2019, 11:30
4101
0
Реклама

У 2019 році на підприємствах, в установах, організаціях робота не проводитиметься, зокрема у такі святкові дні і дні релігійних свят, (враховуючи ст. 73 КЗпП):

28 квітня - Пасха (Великдень);

1 травня - День праці.

Тим самим, якщо святковий або неробочий день співпадає з суботою або неділею, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого, згідно ст. 67 КЗпП. Тобто 29 квітня (понеділок) буде вихідним.

Крім того, розпорядженням від 10.01.2019 р. № 7-р Кабмін рекомендував для працівників підприємств, установ та організацій, яким установлено 5-денний робочий тиждень з двома вихідними днями (субота і неділя), перенести робочий день з вівторка 30 квітня на суботу 11 травня. У такому разі отримаємо ще п'ятиденні канікули - з 27 квітня по 1 травня.

Зверніть увагу!

Це лише рекомендації Кабміну. Остаточне рішення про перенесення вихідних та робочих днів на підприємстві приймає власник або уповноважений ним орган (керівник) підприємства шляхом видання наказу чи іншого розпорядчого документа.

Який час прийнято вважати робочим? Яке поняття нерозривно пов'язане з поняттям "робочий час" читайте тут.

Для отримання доступу до документів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН - скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу та оцініть всі переваги послуг, що надаються

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини