Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
ЗЕД

Магістрів перед випуском будуть перевіряти атестацією

23 липня 2019, 16:00
5309
0
Реклама

Такий іспит буде незалежною перевіркою результатів навчання студента та його готовності працювати за фахом. Відповідну постанову ухвалив Кабмін 17 липня 2019 року. Поступово впроваджувати її почнуть із 2020 року. З деяких спеціальностей іспит можуть проводити в формі ЗНО.

Конкретний перелік спеціальностей, за якими проводитимуть ЄДКІ для випускників магістратури, уряд затвердив вже раніше (див. постанову КМУ від 10.05.2018 р. № 354). Це, зокрема, всі спеціальності галузей знань "Ветеринарна медицина", "Охорона здоров'я", "Воєнні науки, національна безпека, безпека державного кордону", "Цивільна безпека", "Транспорт", а також спеціальності "Право", "Кібербезпека", "Атомна енергетика", "Публічне управління та адміністрування", "Міжнародне право".

До іспиту допускатимуть студентів, що не мають академічної заборгованості. Якщо випускник не складе з першого разу ЄДКІ, то його мають відрахувати, але можуть поновити для однократного повторного складання іспиту. Якщо ж і друга спроба буде невдалою, то поновитися можна буде для повторного навчання - не менше двох семестрів перед складанням ЄДКІ. Повторно навчатися та складати кваліфікаційний іспит будуть виключно за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

ЄДКІ вже запровадили і проводять для студентів медичних спеціальностей відповідно до постанови КМУ від 28.03.2018 р. № 334. Студенти наскрізної магістратури медичних та ветеринарних спеціальностей у разі неуспішного складання ЄДКІ можуть один раз повторно скласти його без відрахування.

Джерело: повідомлення Міністерства освіти і науки України на Урядовому порталі

Про механізм надання адресної допомоги випускникам читайте у матеріалі газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначеного та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини