Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Дозволили переривати перевірку дотримання принципу "витягнутої руки"

3 вересня 2019, 17:00
570
0
Реклама

Мінфін вніс зміни до Порядку проведення перевірки з питань дотримання платником податків принципу "витягнутої руки", затвердженого наказом Мінфіну від 10.03.2016 р. № 344.

Зміни передбачають:

- по-перше, що термін проведення перевірки платника податків з питань дотримання принципу "витягнутої руки" може бути перервано у разі розгляду судом позовів платника податків з питань, пов'язаних з перевіркою, до завершення судових процедур.

Переривання перебігу строку проведення перевірки здійснюється з моменту початку розгляду судом позовів платника податків та оформлюється наказом. Копію наказу видають не пізніше наступного робочого дня.

- по-друге, проведення зустрічі з платником податків для обговорення методології визначення відповідності умов контрольованих операцій принципу "витягнутої руки".

Тобто, щоб обговорити методологію визначення відповідності умов контрольованих операцій принципу "витягнутої руки", за якою перевірятимуть платника, орган контролю має право проводити зустрічі з платником (уповноваженими ним особами).

Джерело: наказ Мінфін від 16.07.2019 р. № 307 (набирає чинності з дня, наступного за днем його офіційного опублікування)

Фахівці ДРС висловили свою позицію щодо права підприємств не допускати до перевірки контролерів. Читайте про це у статті "Чи можна не пустити контролерів на підприємство, якщо немає уніфікованої форми акта перевірки" електронного видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Для отримання доступу до аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН та іншим документам інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН - скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу та оцініть весь обсяг і переваги послуг, що надаються.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини