Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Нові рахунки для сплати ЄСВ за стандартом ІВАN із 1 листопада

4.09.2019, 09:45
10988
0

До уваги страхувальників!
До уваги страхувальників!

Нові реквізити рахунків IBAN для сплати ЄСВ діють із 1 жовтня. Реквізити рахунків уже оприлюднили територіальні органи ДПС за посиланням

Державна казначейська служба України повідомила платникам ЄСВ, що починаючи з 01.11.2019 р. сплату ЄСВ потрібно проводити на рахунки відкриті в Казначействі (код банку - 899998) за стандартом ІВАN. Граничний термін використання існуючих рахунків по зарахуванню ЄСВ спливає 31.10.2019 р.

Адже із 01.11.2019 у реквізиті розрахункового документа "Рахунок" треба зазначати номер рахунка платника/отримувача тільки за стандартом IBAN.

Отримати реквізити рахунків за стандартом ІВАN можна звернувшись до органів Державної податкової служби України за місцем обліку.

Відповідне повідомлення поширила прес-служба ДКСУ. На сайті Казначейства реквізити рахунків для сплати ЄСВ не наводяться.

Водночас наразі нових рахунків для сплати ЄСВ за стандартом ІВАN немає й на сайті ДПС. По мірі їх появи новина буде оновлюватись.

Нагадаємо: із 1 до 31 жовтня - перехідний період, коли діють як старі, так і нові бюджетні рахунки для сплати податків та зборів. Оновлені реквізити бюджетних рахунків за стандартом ІВАN за областями наведені у новині.

Зверніть увагу! Для зарахування ЄСВ у Казначействі відкривають небюджетні рахунки відповідному органу доходів і зборів винятково для обслуговування коштів ЄСВ (ч. 6 ст. 9 Закону № 2464). Тож, рахунки для зарахування ЄСВ відкриваються на ім'я органів доходів і зборів. Тому й у полях "Отримувач" і "Код отримувача" платіжки під час сплати ЄСВ указуватимуться найменування органу ДФС та його код ЄДРПОУ. Зважаючи на створення органів ДПС, саме їх найменування та код ЄДРПОУ потрібно буде вказувати. Адже до ДПС уже перейшли повноваження із адміністрування податків та ЄСВ.

Що потрібно знати бухгалтеру про банківські рахунки за стандартом IBAN, читайте в газеті "Інтерактивна бухгалтерія" за посиланням.

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар