Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

РРО-штрафам і кешбеку покупцям - бути: Рада обійшла блокування законів

4 жовтня 2019, 11:10
908
0
Реклама

На засіданні ВРУ 3 жовтня депутати розглянули проект Постанови "Про скасування рішення Верховної Ради України від 20.09.2019 року про прийняття в цілому як закону України проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг (реєстраційний №1053-1)".

За словами ініціаторів проекту постанови, деякі поправки, внесені під час підготовки законопроекту до другого читання повністю змінюють суть законопроекту. Також були допущенні порушення Регламенту під час ухвалення документу в цілому. Але проект Постанови не було ухвалено. За нього проголосували лише 102 народних депутати. Ще 28 голосували проти. Утрималися 143, а 115 - не голосували. Таким чином, проекти законів № 1053-1 та № 1073, ухвалені Верховною Радою, можуть бути передані на підпис Президенту.

Ми вже озвучували топ-7 новацій із прийнятих законів про застосування РРО, а також - детально аналізували положення цих законів. До речі, податківці заперечують негативні наслідки законопроектів про РРО.

Джерело: проект постанови ВРУ № 1053-1-П

Для отримання доступу до документів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу та оцініть весь обсяг і переваги послуг, що надаються.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини