Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Законопроект 1056-1 дасть рейдерам "по руках"

10 жовтня 2019, 15:30
603
0
Реклама

Минулого тижня Верховна Рада прийняла в цілому законопроект №1056-1 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту права власності", який встановлює ряд дієвих антирейдерських запобіжників.

У Мін'юсті наголошують, що прийнятий парламентом закон виключає акредитованих суб'єктів із числа суб'єктів, що здійснюють повноваження у сфері державної реєстрації. Також підвищується відповідальність за порушення в цій сфері. Зокрема, встановлено визначення КМУ критеріїв, за якими визначається ступінь відповідальності за відповідні порушення, допущені в сфері державної реєстрації.

Серед іншого законом встановлено обов'язок реєстратора визначати обсяг цивільної дієздатності фізосіб і цивільної правоздатності та дієздатності юросіб, а також перевіряти повноваження представника фізичної або юридичної особи щодо вчинення дій, направлених на набуття, зміну чи припинення речових прав, обтяжень таких прав у разі реєстрації прав не в результаті вчинення нотаріальної дії.

Крім того, встановлюється додатковий захист нотаріально засвідчених документів шляхом викладення їх на спеціальних бланках.

Джерело: сайт Мін'юсту

Для отримання доступу до документів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу та оцініть весь обсяг і переваги послуг, що надаються.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини