Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Допомогу при народженні дитини планують збільшити в кілька разів: проект Дербюджету-2020

18.10.2019, 10:35
39732
6

За першу дитину пропонують виплачувати 100 тис. грн.
За першу дитину пропонують виплачувати 100 тис. грн.

Під час підготовки проекту Закону України про Державний бюджет України на 2020 рік до другого читання комітет з бюджету Ради пропонує встановити нові розміри допомоги при народженні дитини.

Це слідує із проекту постанови ВРУ "Про висновки та пропозиції до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2020 рік".

Запропоновані такі розміри допомоги при народженні дитини:

- 100 тис. грн - на першу дитину;

- 200 тис. грн - на другу дитину;

- 400 тис. грн - на третю і кожну наступну дитину.

Виплачуватимуть таку допомогу одноразово у розмірі 25% від загальної суми, а протягом наступних 36 місяців - решту суми допомоги рівними частинами у порядку, встановленому КМУ.

Це уже не перша пропозиція змінити розміри допомоги при народженні дитини.

Минулого тижня з'явився законопроект, розроблений Мінсоцполітики. Він, зокрема, пропонує розмір допомоги при народженні дитини визначати Держбюджетом замість нинішньої фіксованої суми 41280 грн. До того ж з'явиться й умова її виплати: середньомісячний дохід сім'ї на одну особу не має перевищувати 15% від загального розміру такої допомоги. А виплачувати таку допомогу будуть у порядку, прописаному Урядом.

На які показники вплинуло підвищення мінімальної зарплати й прожиткового мінімуму в 2019 році читайте в газеті "Інтерактивна бухгалтерія" за посиланням.

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар