Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Єдиною підставою для лікарняного буде електронний висновок лікаря

25 жовтня 2019, 10:50
949
0
Реклама

Народні депутати ініціювали посилення державного контролю за витрачання коштів ФСС. Відповідний законопроєкт від 16.10.2019 р. № 2275 зареєстровано у ВРУ.

Серед його ініціатив - медичні висновки в електронній формі. Їх створюватимуть на підставі медичних записів і реєструватимуть в електронній системі охорони здоров'я документ, використовуючи ЕЦП, що міститиме висновок лікаря (комісії лікарів) за результатами медичної експертизи з тимчасової втрати працездатності. Такий медичний висновок засвідчуватиме тимчасову непрацездатність та стане єдиною підставою для створення листка непрацездатності.

Законотворці наголосили, що узгодженість законодавчої бази, зокрема щодо верифікації та здійснення контролю за використанням бюджетних коштів є можливим, у т. ч., шляхом введення електронного реєстру листків непрацездатності, медичних висновків в електронній форм.

Джерело: проєкт Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо стабілізації функціонування системи загальнообов'язкового державного соціального страхування" від 16.10.2019 р. № 2275.

Яку звітність мають подавати страхувальники до Фонду соціального страхування, дізнавайтесь із ситуації для бухгалтера "Звітність до Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності".

Для отримання доступу до аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН та іншим документам інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН - скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу та оцініть весь обсяг і переваги послуг, що надаються.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини