Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Як продовжити дію дозволу на виконання робіт та експлуатацію машин підвищеної небезпеки

25.10.2019, 16:40
178
0

Держпраці попереджає про необхідність завчасно звертатись за продовженням дозволу
Держпраці попереджає про необхідність завчасно звертатись за продовженням дозволу

Законодавство не передбачає продовжувати строк дії не чинного дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки. Зокрема, якщо надійшло звернення роботодавця за його продовженням вже після закінчення строку дії дозволу. На цьому наголосили фахівці Управління Держпраці у Полтавській області.

Водночас суб'єктам господарювання надали рекомендацію. З метою продовження строку дії дозволу за 10 робочих днів до закінчення терміну його дії (але не пізніше дати закінчення!) подавати до Держпраці або її територіальних органів заяву за формою згідно з додатком 5 до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, затвердженого постановою КМУ від 26.10.2011 р. № 1107, та оригінал дозволу.

За повідомленням Управління Держпраці у Полтавській області

Нагадаємо, що дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки потрібен, зокрема, для отримання ліцензії на зберігання пального. Більше про це - у матеріалі "Ліцензії на право зберігання пального: хто отримує, порядок отримання, відповідальність" сервісу "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до цього та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар