Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Хто вправі складати адмінпротоколи за корупцію

7 листопада 2019, 14:10
1702
0
Реклама

Національне агентство з питань запобігання корупції звертає увагу фізичних та юридичних осіб на розмежування повноважень зі складання протоколів про адміністративні правопорушення, пов'язані з корупцією, між уповноваженими посадовими особами Нацагентства та уповноваженими посадовцями Нацполіції.

18 жовтня Законом № 140 внесено зміни до КУпАП, зокрема, в частині визначення осіб, які мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення, пов'язані з корупцією.

Відтепер уповноважені особи Національного агентства мають право складати адміністративні протоколи лише стосовно осіб, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище. Під такими службовими особами розуміють зазначених у примітці до статті 50 Закону України "Про запобігання корупції".

Повідомлення про адмінпорушення, пов'язані з корупцією, стосовно інших осіб мають направлятися до Національної поліції України.

Нагадаємо, що Реєстр корупціонерів з лютого 2019 року доступний на сайті НАЗК.

Джерело: сайт НАЗК

Втомились від податкових "сюрпризів"?

Легкий доступ до даних про сплату податків, борги, штрафи та переплати вашого бізнесу.

Як? Отримайте тестовий доступ до сервісу Liga:REPORT, зайдіть у модуль "Стан розрахунків з бюджетом" та завантажте ЕЦП директора.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини