Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Десять років в’язниці з конфіскацією даватимуть за фальшиві пігулки

27 листопада 2019, 14:45
1205
0
Реклама

Президент підписав Закон "Про внесення змін до статті 3211 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за фальсифікацію лікарських засобів або обіг фальсифікованих лікарських засобів" № 284-IX, який Верховна Рада ухвалила 12 листопада 2019 року.

Документ, зокрема, вносить зміни до статті 3211 (фальсифікація лікарських засобів або обіг фальсифікованих лікарських засобів) Кримінального кодексу України. Згідно цих змін виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут завідомо фальсифікованих лікарських засобів карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років (до цього санкція за такі дії передбачала позбавлення волі на строк від трьох до п'яти років).

Крім того, закон посилює відповідальність службових осіб, діяльність яких безпосередньо пов'язана з обігом ліків. Так, розповсюдження завідомо фальсифікованих лікарських засобів службовою особою шляхом зловживання службовим становищем; медичним або фармацевтичним працівником, або за допомогою інформаційних систем, зокрема Інтернету, карається позбавленням волі на строк від восьми до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади та з конфіскацією майна.

Зауважимо, що головна тема свіжого номеру видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН присвячена аптечному бізнесу. У матеріалах йдеться про відповідний податковий та бухгалтерський облік:

- Аптечний бізнес: податковий облік;

- Аптечний бізнес: особливості бухгалтерського обліку;

- Аптечний бізнес: особливості ціноутворення;

- Аптечний бізнес: особливості організації;

- Аптечний бізнес: облік за програмою "Доступні ліки".

До речі, із 1 вересня на ліках з'явилося спецмаркування щодо оригінальності, а уряд зменшив періодичність планових перевірок виробників і продавців ліків.

Втомились від податкових "сюрпризів"?

Легкий доступ до даних про сплату податків, борги, штрафи та переплати вашого бізнесу.

Як? Отримайте тестовий доступ до сервісу Liga:REPORT.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини