Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

У Києві заборонили платні послуги в навчальних закладах, але є винятки

6.12.2019, 12:10
2531
1

Про це йдеться в наказі відповідного Департаменту КМДА
Про це йдеться в наказі відповідного Департаменту КМДА

Міська влада столиці посилить контроль за використанням приміщень закладів освіти та організації платних заходів для учнів під час навчального процесу. Про це йдеться у наказі Департаменту освіти і науки "Про організаційні питання щодо надання платних послуг закладами дошкільної, загальної середньої освіти та освітніх послуг суб'єктами господарювання на території й приміщеннях закладів комунальної власності територіальної громади міста Києва", повідомляє Офіційний портал Києва.

Надалі жодний освітній заклад не має права надавати платні послуги під час навчального процесу. Тобто використовувати освітні приміщення під сторонні заходи, коли діти навчаються, неприпустимо.

Згідно з наказом, додаткові освітні послуги у школах можуть надаватися виключно після завершення навчальних занять, а в садочках - після завершення освітнього процесу згідно із режимом.

Звертаємо увагу суб'єктів господарювання, що зазначений наказ передбачає: у разі встановлення випадків надання освітніх послуг в приміщеннях муніципальних закладів освіти суб'єктами господарювання, які не мають договорів оренди, ліцензій на надання освітніх послуг (у сфері дошкільної чи загальної середньої освіти) будуть негайно інформувати про це фіскальні служби районів.

Нагадаємо, що останнім часом стало відомо і про інші столичні ініціативи:

- киянам надаватимуть додаткову матеріальну допомогу при народженні дітей;

- повноцінний запуск електронного квитка в столиці відкладено;

- киянам за борги з комуналки арештовують майно і обмежують виїзд за кордон;

- підготували проект рішення про введення мораторію на здійснення нового будівництва.


Відслідковувати зміни в законодавстві допоможе інформаційно-правова система ЛІГА:ЗАКОН. Скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар