Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Проводите новорічний корпоратив: які податки доведеться заплатити

11 грудня 2019, 15:45
935
1
Реклама

На передодні новорічних свят податківці роз'яснили, як оподатковувати витрати на корпоратив.

Вони розглянули випадок, коли корпоративні заходи підприємство проводить виключно для своїх працівників. У такому разі фіскали стверджують, що у підприємства є можливість персоніфікувати працівників, які скористалися правом участі у проведених заходах. Тож відсутність такої персоніфікації не може слугувати підставою для звільнення працівника від сплати відповідних податків та зборів.

З вище сказаного можемо зробити висновок: вартість безоплатного відвідування корпоративних заходів, не є додатковим благом, але включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу такого працівника як інший дохід та оподатковується ПДФО і військовим збором на загальних підставах. Натомість така вартість не є виплатою, яка включається до заробітної плати або до суми винагороди за ЦПД, а, отже, не є базою нарахування ЄСВ.

Джерело: ІПК від 21.11.2019 р. № 1466/6/99-00-04-07-03-15/ІПК.

Які доходи, отримані платником податку, відносяться до "додаткового блага", дізнавайтесь із ситуації для бухгалтера "Дохід, отриманий платником ПДФО як додаткове благо".

Для отримання доступу до аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН та іншим документам інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН - скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу та оцініть весь обсяг і переваги послуг, що надаються.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини