Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Середній заробіток для оплати днів відрядження: нюанси розрахунку

16.12.2019, 08:45
1337
0

Зарплату за час перебування у відрядженні нараховують та виплачують відповідно до умов, визначених колективним або трудовим договором.
Зарплату за час перебування у відрядженні нараховують та виплачують відповідно до умов, визначених колективним або трудовим договором.

Фахівці Мінсоцполітики роз'яснили, як обчислити середню зарплату для оплати днів службового відрядження, якщо працівник у розрахунковому періоді працював у вихідний день.

Вони зазначили, що середню зарплату, яка зберігається за працівником у разі службового відрядження, обчислюють відповідно до Порядку № 100. Отже, розрахунки потрібно робити, виходячи з виплат за останні два календарні місяці, що передують місяцю направлення у відрядження.

Тому, щоб обчислити середньоденну зарплату для оплати днів службового відрядження необхідно виконати наступні дії:

1. Визначити суму зарплати за фактично відпрацьовані протягом двох місяців робочі дні з урахуванням виплат за роботу у вихідні дні.

2. Порахувати фактично відпрацьовані протягом цих місяців робочі дні з урахуванням днів роботи у вихідні дні.

3. Розділити обчислену суму зарплати на пораховану кількість відпрацьованих днів.

Джерело: лист Мінсоцполітики від 29.10.2019 р. № 1565/0/206-19.


Детально про те, як розраховується середній заробіток за час перебування у відрядженні, дізнавайтесь із ситуації для бухгалтера "Зарплата за час відрядження".

Для отримання доступу до аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН та іншим документам інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН - скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу та оцініть весь обсяг і переваги послуг, що надаються.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар