Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Для забудовників запрацював е-кабінет

16.12.2019, 14:55
394
0

Реєстрація та отримання документів, дозволи, ліцензії та сертифікати щодо об’єктів будівництва автоматизовані
Реєстрація та отримання документів, дозволи, ліцензії та сертифікати щодо об’єктів будівництва автоматизовані

Кабмін 13.12.2019 р. повідомив про початок роботи електронного кабінету забудовника.

За словами Прем'єр-міністра Олексія Гончарука, запуск е-кабінету відбуватиметься в кілька етапів.

На першому передбачено надання послуг з отримання документів для будівель класу наслідків СС1, а це житлові та промислові будівлі (до чотирьох поверхів), а також - об'єкти лінійної інфраструктури і навіть дороги.

На наступному етапі, вже за декілька місяців, будуть доступними також онлайн послуги стосовно об'єктів, що за класом належать до об'єктів із середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками.

Інформація в е-кабінеті буде перевірятись автоматично, у тому числі - щодо права власності на ділянку та її цільове призначення, параметрів відповідності об'єкту до СС1: квадратура, кількість поверхів тощо.

Онлайн-сервіс доступний на порталі ДАБІ за лінком, через вхід до особистого кабінету.

Майте на увазі: подача повідомлень у паперовому форматі також залишать доступною та звично забиратиме 5 робочих днів, а декларації - 10 днів. Тоді як через е-кабінет рішення ухвалюватимуть автоматично - до 5 секунд замість 5-10 днів - і надсилатимуть на електронну пошту заявника.

Джерело: Урядовий портал.

Які форми статистичної звітності подають респонденти, які провадять діяльність у сфері будівництва, дізнавайтесь із ситуації для бухгалтера "Статистика будівництва".

Для отримання доступу до аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН та іншим документам інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН - скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу та оцініть весь обсяг і переваги послуг, що надаються.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар