Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Інформація про мережу розпорядників публічних коштів стала доступна усім

19.12.2019, 09:30
471
0

Орган Казначейства може перереєструвати одержувача бюджетних коштів у Єдиному реєстрі на підставі поданих ним документів.
Орган Казначейства може перереєструвати одержувача бюджетних коштів у Єдиному реєстрі на підставі поданих ним документів.

У Мінфіні зазначили, що відкривають інформацію про мережу розпорядників публічних коштів.

Як йдеться у повідомленні, на порталі Open Budget відкрито новий розділ "Розпорядники бюджетних коштів".

У цьому розділі можна отримати інформацію про мережу розпорядників, зокрема, ієрархію, роль, відповідальність та приналежність до бюджетів різних рівнів, а також агрегувати показники по бюджетах в розрізі відомств та територіальною приналежністю.

Ще одним нововведенням стала інтеграція порталів Open Budget та Spending.gov.ua. Тепер, скориставшись лінком у профілі розпорядника, можна відслідкувати, на що саме були витрачені державні кошти.

Довідка: наразі в Україні 54715 розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, з яких 15067 розпорядників державного рівня і 39648 місцевого рівня.

Джерело: офіційний сайт МФУ.

Про порядок заповнення фінансової звітності розпорядниками бюджетних коштів, дізнавайтесь із матеріалу газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар