Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Свято не в радість – які новорічні подарунки оподатковують

24.12.2019, 13:15
572
0

Усе залежить від вартості подарунку
Усе залежить від вартості подарунку

Луганські податківці нагадали роботодавцям про правила оподаткування дитячих новорічних подарунків.

Вони вказали, що не включають до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу вартість дарунків, яка не перевищує 25 % однієї мінімальної заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої на 1 січня звітного податкового року, за винятком грошових виплат у будь-якій сумі (ст. 165 ПКУ).

Отже, в 2019 році вартість подарунка дітям працівників у розмірі 1 043,25 грн не оподатковується ПДФО та військовим збором. Якщо подарунок коштує більше, то суму перевищення слід оподаткувати ПДФО та військовим збором.

Зважайте: якщо дитячі подарунки планується дарувати у 2020 році (тобто, нарахування такого доходу відбудеться у 2020 році), то вартість неоподатковуваних подарунків обчислюватиметься, виходячи з нового розміру мінімальної заробітної плати, встановленої на 01.01.2020 р.

За повідомленням ГУ ДПС у Луганській області.

Читайте на цю тему у виданні БУХГАЛТЕР&ЗАКОН матеріал "Святковий облік, або Як бухгалтеру правильно відобразити витрати на новорічний корпоратив".

Для отримання доступу до документів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу та оцініть весь обсяг і переваги послуг, що надаються.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар