Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Фонд соцстраху запланував перевірки страхувальників на ІІ квартал 2020 року

19 березня 2020, 14:10
837
0
Реклама

УВД ФСС у Київській області оприлюднило План-графік проведення документальних планових перевірок страхувальників на ІІ квартал 2020 року.

Згідно зазначеного Плану-графіку в Київській області протягом ІІ кварталу мають перевірити 128 страхувальників. В міру оголошення Фондом графіку проведення перевірок в інших областях новина буде оновлюватись.

Водночас зважайте, що згідно п. 3 розд. ІІ Закону № 553 тимчасово, до 31 травня 2020 року, заборонено проведення органами держнагляду планових заходів із здійснення держнагляду у сфері госпдіяльності, крім держнагляду:

- за діяльністю суб'єктів господарювання, які відповідно до затверджених Кабміном критеріїв оцінки ступеня ризику від провадження госпдіяльності віднесені до суб'єктів господарювання з високим ступенем ризику;

- у сфері дотримання вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін;

- у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення.

Бухгалтер завжди має бути в контексті останніх нововведень, тому важливо тримати руку на інформаційному пульсі, особливо в режимі карантину. Залишатися в професійному полі зору, бути в курсі останніх нововведень та об'єктивно оцінювати різні ситуації допоможе Антикризовий пакет інформаційно-аналітичних продуктів від ЛІГА:ЗАКОН. Замовити.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини