Через карантин "постраждала" навіть Система електронних платежів НБУ

23.03.2020, 14:30
384
0

Новий регламент роботи СЕП у режимі 23/7 у режимі 23/7 буде запроваджено через 30 календарних днів із дня закінчення карантину
Новий регламент роботи СЕП у режимі 23/7 у режимі 23/7 буде запроваджено через 30 календарних днів із дня закінчення карантину

НБУ повідомив про перенесення строку запровадження роботи системи електронних платежів Національного банку України (далі - СЕП) у режимі 23/7. Новий регламент роботи СЕП буде запроваджено через 30 календарних днів із дня закінчення карантину, про що Нацбанк повідомить додатково.

Нагадаємо, що раніше НБУ планував перехід СЕП на розширений регламент роботи з 01 квітня 2020 року, що передбачало доступність системи для проведення міжбанківських платежів 23 години на добу 7 днів на тиждень.

Джерело: повідомлення НБУ

Читайте також про те:

- для кого діє мораторій на перевірки та зміни в оподаткуванні під час карантину;

- як оформити відсутність працівників на роботі на час карантину в школі та садочку;

- кому і коли оплатять лікарняні під час карантину;

- як оформити переведення працівників на дистанційну роботу на час карантину.

Більше інформації про те, як бізнесу попередити наслідки кризової ситуації вже сьогодні, отримуйте у системах ЛІГА:ЗАКОН. Тримайте руку на пульсі актуальної правової картини дня з усіма нововведеннями, використовуйте підбірку ситуацій для оперативного реагування на будь-які зімни та майте доступ до повної бази нормативних документів на будь-яку дату. Серед іншого знайдете тут і норми, що регулюють роботу підприємців та компаній в умовах карантинів, надзвичайних ситуацій та станів. Спробуйте тестовий доступ до систем ЛІГА:ЗАКОН, об'єктивно оцінюйте будь-яку ситуацію та приймайте зважені рішення вже сьогодні.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар

Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту