Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Кабмін перерахував види діяльності, якими можна займатися під час карантину до 24 квітня

26.03.2020, 14:30
19076
0

Дозволені види господарської діяльності можливі за умови дотримання вимог про захист працівників від небезпеки зараження
Дозволені види господарської діяльності можливі за умови дотримання вимог про захист працівників від небезпеки зараження

Оприлюднено текст постанови КМУ від 25.03.2020 р. № 239. Як ми вже повідомляли, нею подовжено тривалість загальнонаціонального карантину - до 24 квітня. А також оновлено перелік видів господарської діяльності, яку можливо здійснювати під час карантину, і тієї, якою під час оголошеного карантину займатися не можна.

Таким чином, надалі постанова № 211 щодо заходів на період карантину забороняє до 24 квітня 2020 р. таку діяльність суб'єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення.

Винятками, які дозволені, будуть роботи з:

- торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв'язку;

- провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування РРО, діяльності з ремонту комп'ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об'єктів поштового зв'язку;

- торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень .

Для всіх дозволених видів діяльності обовязковим є забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту (ЗІЗ), а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

Також до 24 квітня 2020 р. заборонені регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні. Однак і тут є виключення. Детальніше про це ми розповіли в новині.

Зверніть також увагу на наступні актуальні новини:

- При дистанційній роботі посаду та зарплату роботодавці повинні зберігати - Мін'юст;

- Як орендарю зменшити плату за орендоване приміщення протягом карантину - Нотаріальна палата;

- Які перевірки проводять попри карантин - ДРС;

- Для підтвердження форс-мажору через карантин достатньо мінімального пакета документів;

- Як скористатися карантинним звільнення з податку на нерухомість - ДПС.

В період нестабільної економічної ситуації оперативне прийняття рішень може стати виграшним козирем для виходу на новий рівень або ж призвести до невтішного фіналу. Маючи 28-річний досвід у розробці інформаційно-аналітичних ІТ-продуктів для бізнесу та держсектору, в ЛІГА:ЗАКОН створили АНТИКРИЗОВИЙ ПАКЕТ. Відтепер ви зможете з вашою командою залишатися продуктивними та спільно працювати з інформаційно-правовим полем для уникнення зовнішніх ризиків, володіти актуальними даними про ваших партнерів, клієнтів та конкурентів. Замовляйте дзвінок і отримуйте АНТИКРИЗОВИЙ ПАКЕТ за вигідною ціною вже зараз.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар