Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Помилково складену податкову накладну заблокували: чи подавати "розблокувальні" документи

15 квітня 2020, 08:15
394
0
Реклама

Луганські податківці повідомили, що платники ПДВ можуть НЕ подавати пояснень та копій документів, необхідних для розблокування зайво (помилково) складених податкових накладних/розрахунків коригування.

Адже, як вони зазначили, у квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування зазначається, зокрема пропозиція щодо надання пояснень та копій документів, необхідних для її/його розблокування.

Крім того, у разі зайвого (помилкового) складання податкової накладної/розрахунку коригування первинні документи щодо постачання товарів/послуг відсутні. Тому для розгляду питання прийняття контролюючим органом рішення про реєстрацію зайво (помилково) складеної податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН платник податків може подати лише письмові пояснення.

Водночас Порядком прийняття рішень про реєстрацію/відмову в реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженим наказом Мінфіну від 12.12.2019 р. № 520, визначено право, а не обов'язок платника податків надавати документи, необхідні для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН.

Джерело: повідомлення на веб-сайті ГУ ДПС у Луганській області.

Як сформувати й направити податківцям "розблокувальний" пакет документів ми розповідали в статті "Розблокування ПН/РК: готуємо пакет документів" сучасного медіа для бухгалтерів "Інтербух" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини