Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Нерезиденти можуть вносити готівкову валюту як заставу при транзиті вантажу

29.04.2020, 10:25
248
0

НБУ прийняв відповідні нормативні зміни для реалізації Закону України "Про режим спільного транзиту та запровадження національної електронної транзитної системи"
НБУ прийняв відповідні нормативні зміни для реалізації Закону України "Про режим спільного транзиту та запровадження національної електронної транзитної системи"

Нерезиденти можуть вносити готівкову іноземну валюту на рахунки, відкриті на ім'я митних органів в органах Казначейств, або в уповноваженому банку, з метою надання індивідуальної гарантії у формі грошової застави під час переміщення товарів територією України прохідним транзитом. Про таку можливість повідомили в НБУ.

Окремо НБУ також уточнив, що дозволені розрахунки в іноземній валюті на території України за операціями з розміщення, виплати доходу та погашення облігацій, казначейських зобов'язань України, номінованих в іноземній валюті, якщо це передбачено проспектом емісії цінних паперів або ж рішенням про емісію цінних паперів (для державних цінних паперів - умовами їх розміщення).

Зміни затверджені постановою Правління НБУ від 24.04. 2020 р. № 55, які чинні з 25.04.2020 р.

Візьміть під контроль усі ризики, з якими зіштовхується ваша компанія. Спробуйте LIGA360 - екосистему хмарних продуктів ЛІГА:ЗАКОН для ефективної роботи бізнесу в умовах кризи. Спробувати.

Починаючи із 28.04.2020 р. гранична сума операцій для спрощеного валютного нагляду збільшена до 400 тис. грн.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар