Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Дропшипінг для інтернет-магазину: чи треба РРО

7 травня 2020, 11:05
3717
0
Реклама

Податківці спробували пояснити ФОП, чи потрібен РРО при здійсненні діяльності із дропшипінгу.

Дропшипінг - це схема торгівлі, за якої роздрібну торгівлю провадять зі складу постачальника. Тобто роздрібний продавець - інтернет-магазин, отримавши замовлення на поставку товару, спрямовує його постачальнику (виробнику, дистриб'ютору, оптовику тощо), який поставляє товар кінцевому споживачу від імені роздрібного торговця.

Чіткої відповіді в ДПС не надали. Лише вказали, що суб'єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції за товари, оплату за які здійснюють з використанням мережі Інтернет, із 01.01.2021 р. зобов'язані проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО та видавати покупцю розрахунковий документ встановленої форми на повну суму проведеної операції із вказанням найменування товарів (послуг), ціни та обліку їх кількості.

Джерело: ІПК ДПС від 30.04.2020 р. № 1762/ІПК/03-20-05-05-06.

Стежите за усіма новинами по темі "РРО та розрахунки"? Отримайте доступ до LIGA360 і відстежуйте інформацію за тематикою, обирайте ЗМІ, яким довіряєте та сформуйте свою індивідуальну стрічку новин. Отримайте вільний доступ до LIGA360, якщо користуєтеся принаймні одним з продуктів ЛІГА:ЗАКОН.

Пам'ятайте, що починаючи із 01.01.2021 р. розширять перелік видів діяльності, для яких використання РРО стане обов'язковим.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини