В Офісі Президента хочуть нові зміни до ПКУ за два тижні

29.05.2020, 16:30
5231
1

До обговорення змін у ПКУ мають залучити представників бізнесу
До обговорення змін у ПКУ мають залучити представників бізнесу

Заступник керівника Офісу Президента України Юлія Ковалів провела зустріч з представниками бізнесу стосовно напрацювання законодавчих ініціатив щодо удосконалення податкового законодавства. Про це повідомляє Офіційне інтернет-представництво Президента України.

Представники бізнес-асоціацій висловили ключові побажання щодо нагальних змін податкового законодавства. Зокрема, йшлося про необхідність відтермінування окремих положень Закону № 466, визначення чітких та зрозумілих правил оподаткування контрольованих іноземних компаній, уточнення "ділової мети", надання платникам податків достатнього часу для забезпечення збору даних та інформації, необхідних для декларування відповідних об'єктів оподаткування, зменшення розміру штрафів за окремі незначні податкові правопорушення та інші пропозиції.

"Ми на 90% на одній стороні. Це дає надію, що вже за два тижні текст законопроекту з урахуванням пропозицій бізнесу може бути подано в парламент", - наголосила Юлія Ковалів. Вона додала, що вже 29 травня розпочнеться обговорення окремих блоків змін у робочих групах, до яких увійшли представники влади та бізнесу.

Як ми вже повідомляли, Президент України звернувся до КМУ з низкою пропозицій, зокрема щодо визначення чітких та зрозумілих правил оподаткування контрольованих іноземних компаній у зв'язку з підписанням Закону № 466-IX. Також уряд має підготувати законопроект щодо одноразового декларування.

Читайте також:

- "Президент пропонує зміни до ПКУ щодо ПДФО та єдиного податку з резервістів";

- "Нові штрафи, нова звітність, нові ставки податків діють із 23 травня - Закон № 466 опубліковано";

- "Розмір підприємств, штраф за інформацію про беніфіціара і плата за сервітут - депутати змінюють кодекси";

- "Плату за орендовану землю за весь час карантину можуть знизити вдвічі - кого торкнеться".

Щоб не пропустити інформацію про прийняття змін до законодавства або появу роз'яснень податківців по вашій темі - встановіть їх на контроль в LIGA360. Щойно вони вступлять в силу - ви автоматично отримаєте сповіщення. Ці та інші можливості доступні бухгалтеру в LIGA360. Спробуйте зараз - замовляйте тестовий доступ.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар

Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту