Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

"Прописка" в іпотечному житлі надалі буде лише з дозволу банків – рішення КМУ

3.06.2020, 09:10
2008
0

У Мін’юсті сподіваються, що завдяки змінам буде легше звернути стягнення на іпотечне житло, тобто відібрати його за борги
У Мін’юсті сподіваються, що завдяки змінам буде легше звернути стягнення на іпотечне житло, тобто відібрати його за борги

Кабінет Міністрів України підтримав проект постанови Міністерства юстиції "Про внесення змін до Правил реєстрації місця проживання", якою врегульовуються особливості реєстрації місця проживання в іпотечному житлі. Про це інформує Урядовий портал.

Постановою передбачається, що у разі перебування житла в іпотеці або в довірчій власності, що є одним із способів забезпечення виконання зобов'язань, реєстрація місця проживання особи здійснюється лише за наявності згоди відповідного іпотекодержателя або довірчого власника.

Крім того, з метою перевірки права власності особи, що подала заяву для реєстрації місця проживання, на відповідне житло, а також перевірки перебування такого житла в іпотеці або в довірчій власності передбачається обов'язок працівника органу реєстрації використовувати відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно шляхом безпосереднього доступу до нього.

"Нові правові механізми усунуть перешкоди для звернення стягнення на житло, що перебуває в іпотеці або довірчій власності, та, відповідно, полегшать доступ до іпотечного кредитування", - пояснив міністр юстиції Денис Малюська.

Читайте також:

- "Держпідприємство пропонує євробляхи та санчата - інструкція для безоплатного отримання";

- "Тепер підприємствам треба подавати держреєстратору і нотаріальну копію паспорту - Мін'юст";

- "Дізнатися про виконавче провадження можна онлайн і без ідентифікатора провадження";

- "Як оскаржити дії приватного виконавця - Мін'юст".

Не дайте рейдерам нажитися у період кризи! Поставте свої об'єкти нерухомості на моніторинг у сервісі SMS-маяк. Сервіс миттєво проінформує про зміни статусу об'єктів нерухомого майна у вигляді сповіщення в особистому кабінеті, sms-повідомлення чи email-листа. Поставити на моніторинг зараз.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар