Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Мін’юст роз’яснив особливості обов’язкового подання підприємствами інформації про кінцевих власників

18.06.2020, 09:05
1659
0

Вперше подати інформацію слід буде оперативно після затвердження Мінфіном структури відповідної інформації
Вперше подати інформацію слід буде оперативно після затвердження Мінфіном структури відповідної інформації

Південно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) пояснило особливості подання юридичними особами відомостей про свого кінцевого бенефіціарного власника. Представники органу юстиції відповіли на питання, хто може бути кінцевим бенефіціарним власником, які бувають випадки, коли не вимагається подання документів для встановлення відомостей про кінцевого бенефіціарного власника, Які документи необхідно надавати державному реєстратору про кінцевого бенефіціарного власника. Свої відповіді вони представили у вигляді інфографіки:

Перевірити, чи потрапила ваша компанія до плану перевірок контролюючих органів, можна за допомогою сервісу CONTR AGENT.

Як відомо, новий Закон про фінмоніторинг доповнив статтю 17 Закону про держреєстрацію вимогою для проведення певних реєстраційних дій надавати державному реєстратору документи для встановлення відомостей про кінцевих бенефіціарних власників юридичної особи. Про це ми повідомляли раніше. Згодом стало відомо, що підприємствам треба буде подавати держреєстратору і нотаріальну копію паспорту кінцевого власника. Більше подробиць можна дізнатися з листа Мін'юсту від 15.05.2020 р. № 372/К-12191/8.4.4.

Візьміть під контроль усі ризики, з якими зіштовхується ваша компанія. Спробуйте LIGA360 - екосистему хмарних продуктів ЛІГА:ЗАКОН для ефективної роботи бізнесу в умовах кризи. Спробувати.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар