Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

20 червня – граничний день реєстрації травневих зведених ПН за новими правилами

18.06.2020, 16:20
482
0

Новий граничний термін для реєстрації зведених ПН за компенсуючими ПДВ-зобов’язаннями
Новий граничний термін для реєстрації зведених ПН за компенсуючими ПДВ-зобов’язаннями

Волинські податківці нагадали про зміни до ПКУ, які запровадив Закон № 466. Йшлося про граничний термін реєстрації зведених податкових накладних та розрахунків коригування до них за операціями, визначеними п. 198.5 та п. 199.1 ПКУ.

Тепер для реєстрації в ЄРПН таких податкових накладних та розрахунків коригування до них відведено 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем місяця, в якому вони були складені (п. 201.10 ПКУ).

Отже, для зведених податкових накладних, складених за операціями, здійсненими у травні 2020 року відповідно до п. 198.5 та п. 199.1 ПКУ, граничним терміном реєстрації в ЄРПН є 20 червня 2020 року.

Водночас, якщо граничний день реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування в ЄРПН припадає на вихідний чи святковий день, то такий день вважається операційним, що забезпечує можливість реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування з 8:00 до 20:00.

Про особливості складання зведених податкових накладних читайте в статті "Зведені податкові накладні та розрахунки коригування до них: хто та коли складає, як заповнити й відкоригувати" сучасного медіа для бухгалтерів "Інтербух" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар