Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

У закупівлі через Прозорро додадуть неціновий критерій — як це вплине на публічні закупівлі

23.06.2020, 15:50
4906
0

Новації стосуються товарів, де український компонент становить понад третину
Новації стосуються товарів, де український компонент становить понад третину

Ми вже повідомляли про ініціативу влади зі зміни порядку публічних закупівель. І ось пілотний проект зі здійснення закупівель техніки галузі машинобудування з підтвердженим ступенем локалізації виробництва схвалено на Урядовому комітеті 18 червня, інформує сайт Мінекономрозвитку. Наступним кроком стане розгляд проекту Кабміном. Документом буде затверджено перелік техніки та порядок визначення ступеня локалізації такої техніки, а також окреслені умови у системі державних закупівель через систему Prozorro.

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко пояснив, що якщо при виробництві товару український компонент складає понад 35%, то такий товар претендує на додатковий неціновий критерій - локалізацію. В системі закупівель Prozorro такий товар отримає нецінову частину оцінки в розмірі 30%.

Про сучасне регулювання системи публічних закупівель та відповідні алгоритми дій бізнесу читайте в публікаціях модуля ситуацій ІПС ЛІГА:ЗАКОН (спробуйте тестовий доступ):

- "Публічні закупівлі: основні положення";

- "Публічні закупівлі: допорогові закупівлі";

- "Строки оприлюднення інформації про закупівлю";

- "Публічні закупівлі: особливі закупівлі";

- "Публічні закупівлі: надпорогові закупівл"і.

Візьміть під контроль усі ризики, з якими зіштовхується ваша компанія. Спробуйте LIGA360 - екосистему хмарних продуктів ЛІГА:ЗАКОН для ефективної роботи бізнесу в умовах кризи. Спробувати.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар