Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Нюанси у застосуванні програмних РРО — роз’яснення ДПС

30.06.2020, 11:40
1025
0

Суб’єкт господарювання поряд із класичними РРО може застосовувати програмний РРО
Суб’єкт господарювання поряд із класичними РРО може застосовувати програмний РРО

Офіс великих платників податків ДПС роз'яснив нюанси з питань, які найчастіше задають платники податків щодо застосування програмних РРО.

Чи може один суб'єкт господарювання реєструвати та застосовувати поряд із класичними РРО програмний?

Законодавчих заборон і обмежень щодо застосування одним суб'єктом господарювання поряд із класичними РРО програмних, не встановлено.

Як здійснюється відлік часу дозволеного для роботи програмного РРО в режимі офлайн?

Відлік часу, протягом якого програмний РРО працював у режимі офлайн, починається від дати та часу, зазначених у повідомленні про проведення розрахункових операцій в режимі офлайн з відміткою "початок переведення програмний РРО в режим офлайн", до дати та часу, зазначених у повідомленні з відміткою "завершення режиму офлайн". Також такий відлік здійснюється від дати та часу, зазначених у повідомленні з відміткою "завершення режиму офлайн", до дати та часу, зазначених у повідомленні з відміткою "початок переведення програмного РРО в режим офлайн", якщо в період між такими строками фіскальним сервером не було зареєстровано розрахункових документів у режимі онлайн-обміну.

Чи накладається відмітка про час на розрахункових документах, що створюються програмним РРО в режимі офлайн?

Під час роботи програмного РРО в період відсутності зв'язку між ним і фіскальним сервером та за наявності інтернет-зв'язку або мобільного інтернет-зв'язку електронна позначка часу на розрахункові документи накладається надавачем електронних довірчих послуг.

Детальніше про програмні РРО, нові штрафи й інші зміни до Закону про РРО розповість матеріал сучасного медіа для бухгалтерів "Інтербух" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом.

Стежите за усіма новинами на тему "РРО та розрахунки"? Отримайте доступ до LIGA360 і відстежуйте інформацію за тематикою, обирайте ЗМІ, яким довіряєте та сформуйте свою індивідуальну стрічку новин.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар