Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Е-лікарняні реалізують до кінця 2020 року

10.07.2020, 12:50
826
0

Також в електронній системі охорони здоров'я розробляють функціонал електронних медичних висновків
Також в електронній системі охорони здоров'я розробляють функціонал електронних медичних висновків

Електронні лікарняні будуть запроваджуватися у два етапи - наголосив заступник міністра охорони здоров'я з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Перший етап - спрощена система, яка передбачає, що лікарі зможуть вносити інформацію про тимчасову непрацездатність пацієнта на сайті ПФУ. Надалі дані передаватимуться відповідним службам.

МОЗ до 10 липня приймає від медичних закладів заявки для тестування спрощеної системи електронних лікарняних і закликає активно брати в цьому участь. В міністерстві працюють над тим, щоб спрощена система була інтегрована вже до кінця цього літа.

Другий етап - запровадити повноцінну систему електронних лікарняних. Заплановано реалізувати його наприкінці 2020 - початку 2021 року.

Також в електронній системі охорони здоров'я розробляють базовий функціонал електронних медичних висновків. Це дозволить поступово відійти від паперової форми медичних довідок. Першими переведуть в електронну форму висновки про тимчасову непрацездатність (лікарняні) та свідоцтва про народження. Такі документи буде створювати лікар на підставі медичних даних через електронний кабінет.

Подавати податкову та статистичну звітність в умовах віддаленої роботи допоможе продукт Liga:REPORT. Також реалізовано можливість поновлення ЕЦП (КЕП) онлайн. Спробуйте і переконайтесь, робота у віддаленому режимі не стане на заваді ефективності вашої команди.

Читайте також:

- "Фонд соцстраху озвучив обмеження у видачі листків непрацездатності";

- "За час "карантинної" неоплачуваної відпустки лікарняні не виплачують";

- "Чи оплатять лікарняний в разі травми при дистанційній роботі";

- "Листки непрацездатності на період самоізоляції від COVID-19 заповнюються по-особливому".

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар