Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Діють нові ставки ренти для лісових ресурсів

14 липня 2020, 10:05
447
0
Реклама

В ГУ ДПС в Івано-Франківській області повідомили про діючі з 01.07.2020 зміни до п. 256.3 ПКУ, яким встановлені ставки рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів.

Зокрема, за заготівлю деревини основних та неосновних лісових порід діють нові ставки рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів.

Податківці відзначають, що з 1 липня ставки рентної плати за заготівлю деревини застосовують лише з урахуванням розподілу лісів за поясами (раніше розмір ставки залежав ще і від розподілу лісів за розрядами).

Платниками рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів є:

- лісокористувачі - юридичні особи, їх філії, відділення, інші відокремлені підрозділи, що не мають статусу юридичної особи, постійні представництва нерезидентів, які отримують доходи з джерел їх походження з України або виконують агентські (представницькі) функції стосовно таких нерезидентів або їх засновників;

- фізичні особи (крім фізосіб, які мають право безоплатно без видачі спеціального дозволу використовувати лісові ресурси відповідно до лісового законодавства), а також фізособи - підприємці, які здійснюють спеціальне використання лісових ресурсів на підставі спеціального дозволу (лісорубного квитка або лісового квитка) або відповідно до умов договору довгострокового тимчасового користування лісами.

Розміри ставок ренти для лісових ресурсів наведено за посиланням.

З LIGA360 всі бухгалтерські справи в порядку. Електронна звітність, перевірка контрагентів та уся інформаційно-правова база для впевненої роботи. Переконайтеся в надпотужних можливостях самі - замовляйте тестовий доступ до рішення LIGA360 Бухгалтер.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини