Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Фіскальну службу ліквідують до кінця року — прем’єр

27 липня 2020, 11:05
3046
0
Реклама

Уряд ліквідує Державну фіскальну службу до кінця поточного року. Скасування ДФС є фактично умовою для другого траншу макрофінансової допомоги для України. Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час візиту в Брюссель, інформує РБК-Україна.

"Це один з маячків для другого траншу. Це фактично умова для другого траншу. До кінця року ми повинні затвердити концепцію реформування державної податкової служби", - заявив прем'єр, відповідаючи на питання кореспондента.

"Наша ідеологія, це має бути інтелектуальний орган [замість ДФС - Ред.]. Не силовим, а інтелектуальним. Тобто, орган, який буде мати доступ до баз даних, ресурсів, який буде інтелектуально шукати фінансові порушення, викривати їх і передавати їх у відповідний орган", - зазначив Д. Шмигаль.

Нагадаємо, що після створення Державної податкової служби ДФС зникла з обрію, а потім несподівано повернулася. В її структурі залишилися фактично лише підрозділи податкової міліції. Тим часом тривають суперечки щодо органу, який має розслідувати злочини в податковій сфері. Так, пропонується створити Бюро економічної безпеки - новий правоохоронний орган із зарплатами від 20 прожиткових мінімумів.

Перевірити, чи потрапила ваша компанія до плану перевірок контролюючих органів, можна за допомогою сервісу CONTR AGENT.

Візьміть під контроль усі ризики, з якими зіштовхується ваша компанія. Спробуйте LIGA360 - екосистему хмарних продуктів ЛІГА:ЗАКОН для ефективної роботи бізнесу в умовах кризи. Спробувати.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини