Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Податкову міліцію ліквідують повністю — Гетманцев розповів, який орган створять взамін

3.08.2020, 17:45
5400
1

Колишні працівники податкової міліції зможуть працювати у БЕБ лише після проходження конкурсу на загальних підставах
Колишні працівники податкової міліції зможуть працювати у БЕБ лише після проходження конкурсу на загальних підставах

Податкова міліція підлягає повній ліквідації. Замість неї буде створено новий орган - Бюро економічної безпеки, але він теж матиме силовий компонент. Про це заявив голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, інформує NV.ua.

Перевірити, чи потрапила ваша компанія до плану перевірок контролюючих органів, можна за допомогою сервісу CONTR AGENT.

Відповідаючи на питання про долю податкової міліції, Гетманцев заявив, що вона підлягає повній ліквідації: "Наше завдання, щоб не сталася зміна вивісок. Податкова міліція підлягає повній ліквідації. Там не буде правонаступництва". За його словами, всі працівники податкової міліції повинні будуть пройти відкритий конкурс, аби працювати у новому органі. "Це не буде переатестація, - сказав Гетманцев. - Це буде конкурс на зайняття нових посад, у якому може будь-хто прийняти участь".

Відповідаючи на питання журналіста, чи передбачений силовий підрозділ у складі Бюро економічної безпеки, Гетманцев відповів: "У тому законопроекті, який сьогодні рекомендований до першого читання, він буде".

Ми вже повідомляли, що днями прем'єр-міністр пообіцяв: "Фіскальну службу ліквідують до кінця року". А щодо намірів створити БЕБ була висунута пропозиція, що це буде новий правоохоронний орган із зарплатами від 20 прожиткових мінімумів.

Візьміть під контроль усі ризики, з якими зіштовхується ваша компанія. Спробуйте LIGA360 - екосистему хмарних продуктів ЛІГА:ЗАКОН для ефективної роботи бізнесу в умовах кризи. Спробувати.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар