Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Верховна Рада до кінця серпня ухвалить рішення про підвищення мінзарплати з 1 вересня до 5 тисяч

11 серпня 2020, 11:15
2274
0
Реклама

Президент України подав на розгляд Верховної Ради законопроект "Про внесення змін до Державного бюджету на 2020 рік" № 3963 від 06.08.2020 р. щодо збільшення розміру мінімальної заробітної плати до п'яти тисяч гривень із 1 вересня поточного року. Про це повідомила заступник керівника ОПУ Юлія Ковалів, інформує сайт глави держави.

Очікується, що Верховна Рада розгляне та затвердить зміни до основного фінансового документа до кінця серпня на позачерговій сесії, яка буде скликана для розгляду законопроекту № 3963.

Як відомо, нещодавно Кабмін оголосив про наміри збільшити з 1 вересня мінзарплату до 5 тисяч, а також провести двоетапне підвищення мінімальної зарплати - до 6000 та 6500 гривень у 2021 році.

Ініціативи підняття мінімалки раніше критикували представники бізнесу, вважаючи, що це призведе до росту бази нарахування ЄСВ.

Нагадаємо, що міністр КМУ повідомив про намір зменшити надбавки і премії держслужбовцям та запровадити новий класифікатор професій. Своєю чергою, Мінфін скоротив перелік банків, через які можна виплачувати зарплати держслужбовцям і бюджетникам.

Докладніше про мінзарплату та її застосування - у публікаціях модуля ситуацій ІПС ЛІГА:ЗАКОН (спробуйте тестовий доступ):

- "Мінімальна заробітна плата";

- "Нарахування ЄСВ виходячи з розміру мінімальної заробітної плати";

- "Доплата до рівня мінімальної заробітної плати";

- "Оподаткування ПДФО путівок на відпочинок, оздоровлення та лікування, які надаються працівнику";

- "Фінансова відповідальність роботодавців за порушення законодавства про працю".

Більше інформації про те, як бізнесу попередити наслідки кризової ситуації вже сьогодні, отримуйте у системах ЛІГА:ЗАКОН. Спробуйте тестовий доступ до систем ЛІГА:ЗАКОН, об'єктивно оцінюйте будь-яку ситуацію та приймайте зважені рішення вже сьогодні.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини