Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Держпраці застерігає про активізацію телефонних шахраїв

1.09.2020, 12:20
2819
0

Телефонні шахраї вводять в оману, представляючись керівництвом Держпраці
Телефонні шахраї вводять в оману, представляючись керівництвом Держпраці

Від суб'єктів господарювання почастішала інофрмація про телефонні дзвінки невстановлених осіб, які представляються від імені керівництва Держпраці. Їх мета - заволодіти грошовими коштами під будь-яким приводом.

Такі дзвінки здійснюють шахраї, які не мають жодного відношення до керівництва та працівників Держпраці. Тому підприємців просять бути пильними та не дозволяти аферистам вводити себе в оману.

Про можливі шахрайські чи провокаційні дії можна повідомити за номером телефону 044-248-74-35 (головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Олександр Гарбар) та в правоохоронні органи.

Джерело: сайт Держпраці.

Активізація шахраїв пов'язана із тим, що із 1 вересня стартують інспекційні перевірки роботодавців.

До Дня підприємця ЛІГА:ЗАКОН підготувала вибухову пропозицію. Отримайте всі інструменти для роботи ФОП в єдиному рішенні LIGA360: ПІДПРИЄМЕЦЬ зі знижкою 30%. Останні зміни законодавства, пов'язані з підприємницькою діяльністю, перевірка надійності контрагентів та партнерів, автоматична звітність до держорганів, а головне - сповіщення про зміни, які можуть вплинути на ваш бізнес. Отримайте унікальний шанс придбати комплексне рішення LIGA360 всього за 273 грн.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар