Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Замість податкової міліції створять Бюро економічної безпеки — прийнято за основу законопроект

3 вересня 2020, 12:50
4034
0
Реклама

Нардепи прийняли за основу депутатський варіант проект Закону України "Про Бюро економічної безпеки" (зареєстрований за № 3087-д).

Його розробили аби ліквідувати податкову міліцію, оптимізувати структуру та чисельність органів, які ведуть боротьбу зі злочинами у сфері економіки, а також усунути дублювання їх функцій.

Основними завданнями Бюро економічної безпеки України стануть:

1) запобігання, виявлення, припинення, розслідування та розкриття кримінальних правопорушень, віднесених законом до його підслідності;

2) участь у забезпеченні економічної безпеки держави шляхом комплексної протидії кримінальним правопорушенням, які несуть суттєвий негативний вплив на національну економіку, сприяють її тінізації, витоку капіталу та іншим негативним явищам, які уповільнюють темпи економічного зростання та загрожують національним інтересам у сфері економіки;

3) збирання та аналіз інформації щодо економічної злочинності, віднесених законом до підслідності Бюро економічної безпеки України, та визначення способів запобігання їх виникненню в майбутньому.

Також пропонують внести нову статтю до Кримінальному кодексі України, яка уведе відповідальність за шахрайство з ПДВ.

Розкрадання або заволодіння бюджетними коштами шляхом отримання бюджетного відшкодування або подання заяви про повернення суми бюджетного відшкодування на підставі подання завідомо неправдивих відомостей, в тому числі в результаті використання завідомо підробленого документа (шахрайство з ПДВ), пропонують карати штрафом до 50 НМДГ або громадськими роботами на строк до 240 годин, або виправними роботами на строк до 2 років, або обмеженням волі на строк до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 4 років або без такого.

Обговорюйте новини зі співробітниками в рішенні LIGA360. В ньому зручно повідомляти про події усім співробітникам, створювати тет-а-тет діалоги та отримувати сповіщення в телеграм-бот. Ідеальне рішення в умовах віддаленої роботи. Переконайтеся вже сьогодні.

Влітку прем'єр заявляв, що фіскальну службу ліквідують до кінця року, а Голова податкового комітету ВРУ - податкову міліцію ліквідують повністю.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини