Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Парламент змінює умови державної підтримки виробників сільськогосподарської продукції

8 вересня 2020, 14:20
841
0
Реклама

ВРУ прийняла за основу проєкт Закону "Про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України" та інших законів Україні щодо функціонування Державного аграрного реєстру та удосконалення державної підтримки виробників сільськогосподарської продукції" (№ 3295).

Законопроектом передбачається, зокрема, надання права на отримання бюджетної тваринницької дотації суб'єктам, які займаються козівництвом та аквакультурою, а також надання державної підтримки виробникам плодів, ягід, винограду, хмелю та аквакультури.

Законопроектом також передбачається, що за кожним видом державної підтримки виробник сільськогосподарської продукції не може отримати державну допомогу у сумі більше, ніж 50 мільйонів гривень на одного такого виробника на рік з урахуванням пов'язаних з ним осіб.

Запроваджуються законодавчі підстави для функціонування Державного аграрного реєстру, як державної автоматизованої інформаційної системи збирання, обліку, накопичення, оброблення та надання інформації про виробників сільськогосподарської продукції.

Профільним Комітетом запропоновано доповнити текст законопроекту новими пунктами щодо: відшкодовування втрати від пошкодження посівів сільськогосподарської продукції в результаті надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру; державної підтримки виробників органічної сільськогосподарської продукції та товаровиробників, які використовують меліоровані землі.

Щоб не пропустити інформацію про прийняття змін до законодавства по вашій темі - встановіть їх на контроль в LIGA360. Щойно вони вступлять в силу - ви автоматично отримаєте сповіщення. Ці та інші можливості доступні бухгалтеру в LIGA360. Спробуйте зараз - замовляйте тестовий доступ.

А про отримання сільгоспдотації з ПДВ сільгоспвиробниками читайте у статтях видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН:

- "Сільгоспдотація з ПДВ: ключові моменти";

- "Сільгоспдотація з ПДВ: покрокова інструкція з отримання";

- "Сільгоспдотація з ПДВ: особливості відображення в податковій декларації з ПДВ";

- "ПДВ-дотація сільгоспвиробникам: податковий і бухгалтерський облік".

Для отримання доступу до професійної аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН, інших документів та інструментів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН поспішіть скористатися ТЕСТОВИМ доступом та оцініть зручність і швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини