Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Держпраці назвала обов’язкові правила для роботодавців та працівників для запобігання розповсюдження коронавірусу

8 вересня 2020, 15:10
1395
0
Реклама

Управління Держпраці у Полтавській області навело рекомендації для підприємств та роботодавців щодо реагування на COVID-19 та запобігання розповсюдження коронавірусу.

Так, для запобігання розповсюдження коронавірусу серед працівників обов'язково потрібно дотримуватись наступних правил:

- розмістіть дезінфікуючі засоби при вході на територію підприємства, робочих місцях тощо;

- забезпечте наявність у санвузлах мила, води, одноразових рушників та дезінфікуючих засобів для рук;

- забезпечте наявність смітників, до яких не потрібно торкатися руками;

- забезпечте протирання поверхонь, до яких часто торкаються, а саме: робочих столів, кухонних стільниць та дверних ручок;

- забезпечте наявність одноразових серветок, які зможуть використовувати працівники для протирання клавіатури, робочих столів тощо;

- дотримання маскового режиму - потрібно носити захисну маску, коли ви знаходитесь поряд з іншими людьми;

- дотримуйтесь правил гігієни під час кашлю чи чхання. Прикривайте рот і ніс тканиною чи серветкою під час кашлю чи чхання. Викидайте використані засоби в окремий контейнер для сміття. Після цього помийте руки з милом і/або обробіть руки дезінфікуючим засобом;

- часто мийте руки з милом принаймні 40 секунд. Якщо немає можливості помити руки, їх потрібно обробити дезінфікуючими засобами.

У разі виявлення особи з COVID-19:

- співробітники, у яких після прибуття на роботу або протягом дня виявляються симптоми гострого респіраторного захворювання (кашель, підвищення температури тіла), повинні бути негайно відправлені додому, залишитись у самоізоляції та повідомити сімейного лікаря для прийняття рішення щодо подальших дій;

- у разі виявлення COVID-19 у співробітника чи члена його сім'ї, він зобов'язаний повідомити про це роботодавця з метою інформування інших співробітників та попередження розповсюдження хвороби.

Також радять забезпечити гнучкість політики надання відпусток для гарантування самоізоляції співробітників, які мають симптоми ГРЗ, а також для догляду за хворими членами сім`ї.

За можливості, необхідно перевести працівників на виконання роботи дистанційно. У першу чергу необхідно зменшити ймовірність зараження осіб з підвищеним ризиком, до яких належать люди похилого віку та люди з хронічними захворюваннями, що піддаються більшому ризику розвитку серйозних ускладнень, спричинених COVID-19.

Стежите за усіма новинами на тему "Пільги та обмеження бізнесу під час карантину"? Отримайте доступ до LIGA360 і відстежуйте інформацію за тематикою, обирайте ЗМІ, яким довіряєте, та сформуйте свою індивідуальну стрічку новин.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини