Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Уряд скоригував порядок планування перевірок Держаудитслужбою

11.09.2020, 09:45
1083
0

Змінилася періодичність формування плану заходів фінконтролю
Змінилася періодичність формування плану заходів фінконтролю

Планувати державний фінансовий аудиту та інспектування будуть щоквартально, замість періоду в півріччя.

Також підставою для включення заходів з державного фінансового аудиту та інспектування до планів державного фінансового контролю виступатиме будь-яке звернення правоохоронних органів, юридичних і фізичних осіб.

Зміни внесли постановою КМУ від 09.09.2020 р. № 795 до Порядку планування заходів державного фінансового контролю органами державного фінансового контролю (постанова КМУ від 08.08.2001 р. № 955).

Прибрали і можливість скоротити строк аудиту за рішенням керівника органу Держаудитслужби або його заступника з одночасним внесенням змін до плану заходів державного фінансового контролю. Таким чином, оновили п. 12 Порядку проведення Державною аудиторською службою, її міжрегіональними територіальними органами державного фінансового аудиту виконання бюджетних програм, затвердженого постановою КМУ від 10.08.2004 р. № 1017.

Окрім того, до повноважень Держаудитслужби додали, зокрема, планування заходів державного фінансового контролю за високоризиковими операціями на підставі результатів аналізу інформації щодо використання державних ресурсів.

Перевірити, чи потрапила ваша компанія до плану перевірок контролюючих органів, можна за допомогою сервісу CONTR AGENT.

Не пропустіть статтю "Державний аудит: як перевірятимуть підприємства держкомсектору" видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Для отримання доступу до професійної аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН, іншим документам та інструментам інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН поспішайте скористатися тестовим доступом і оцініть зручність та швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар