Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Уряд запланував дворічний мораторій на перевірки використання підприємцями РРО та піврічний — на решту перевірок

11 вересня 2020, 14:15
3279
0
Реклама

На черговому засіданні Кабінету Міністрів України 9 вересня було затверджено з техніко-юридичними правками План пріоритетних дій Уряду. Про це інформує Урядовий портал.

Зокрема заплановано:

- напрацювання законопроекту щодо вільної економічної зони для ІТ-галузі;

- подовження на 6 місяців після закінчення карантину мораторію на держконтроль та перевірки бізнесу;

- запровадження стимулів для молодих сімей, які хочуть започаткувати фермерське господарство;

- запровадження "нульової декларації";

- завершення ліквідації Державної фіскальної служби, а також забезпечення умов для створення нового органу, який буде розслідувати економічні злочини;

- комплексна реформа митниці (відкрита онлайн-база вартості товарів, зменшення суб'єктивного впливу митника на всі процедури);

- встановлення понад півсотні систем автоматичного зважування на дорогах;

- остаточна ліквідація ДАБІ та діджиталізація дозвільних процедур у будівництві;

- продаж дозволів на користування надрами виключно на відкритих онлайн-торгах;

- розробка законопроекту щодо накопичувальної пенсійної системи.

Продовжити мораторій на проведення органами державного нагляду (контролю) перевірок бізнесу уряд планує строком на 6 місяців від дня скасування обмежувальних заходів, пов'язаних із поширенням COVID-19. Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства має розробити та подати до Верховної Ради відповідний законопроект. Очікується, що мораторій на перевірки буде продовжено для всіх, крім суб'єктів господарювання із високим ступенем ризику, а також суб'єктів сфери санітарно-епідемічного благополуччя населення та сфери техногенної і пожежної безпеки.

Щоб не пропустити інформацію про прийняття змін до законодавства по вашій темі - встановіть їх на контроль в LIGA360. Щойно вони вступлять в силу - ви автоматично отримаєте сповіщення. Ці та інші можливості доступні бухгалтеру в LIGA360. Спробуйте зараз - замовляйте тестовий доступ.

Також планується запровадити дворічний мораторій на проведення перевірок ФОП (крім тих, які здійснюють високорентабельні види діяльності із істотними ризиками ухилення від оподаткування) стосовно використання ними РРО. Паралельно має відбутися пом'якшення відповідальності за порушення встановленого порядку подання звітності щодо застосування РРО.

До Дня підприємця ЛІГА:ЗАКОН підготувала вибухову пропозицію. Отримайте всі інструменти для роботи ФОП в єдиному рішенні LIGA360: ПІДПРИЄМЕЦЬ зі знижкою 30%. Останні зміни законодавства, пов'язані з підприємницькою діяльністю, перевірка надійності контрагентів та партнерів, автоматична звітність до держорганів, а головне - сповіщення про зміни, які можуть вплинути на ваш бізнес. Отримайте унікальний шанс придбати комплексне рішення LIGA360 всього за 273 грн.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини