Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Кабмін запровадив нові водійські права та техпаспорти — скільки часу будуть чинними видані раніше

17 вересня 2020, 11:05
2507
0
Реклама

Кабінет Міністрів 16 вересня прийняв постанову "Про затвердження зразків бланків і технічних описів національного та міжнародного посвідчень водія, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, тимчасового реєстраційного талона транспортного засобу та зразка розпізнавального автомобільного знаку України та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів". Нові бланки повністю адаптовані до міжнародних вимог - інформує Урядовий портал.

"Цією постановою ми привели документи у відповідність до європейських вимог. Новий зразок на пластиковій картці. Він тримовний (українською, англійською, частина - французькою мовами), чинний на територї всієї Європи та в багатьох країнах світу. Відтепер на посвідченні - група крові (резус-фактор) водія. Це дозволить лікарям оперативно надавати першу медичну допомогу потерпілим у разі ДТП", - сказав прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Нове свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу - документ, який повністю відповідає міжнародним вимогам. Він передбачає додавання позначки щодо відповідності авто екологічним нормам "Євро-2" - "Євро-6" або іншому рівню.

Постановою передбачено, що національне та міжнародне посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, тимчасовий реєстраційний талон транспортного засобу, видані до набрання чинності цією постановою, є чинними протягом строку, на який їх було видано.

Радимо звернути увагу на "водійсько-бухгалтерські" матеріали сучасного медіа для бухгалтерів "Інтербух" (скориста йтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом):

- "Своя заправка для власних автомобілів: чи потрібні зареєстровані витратоміри й рівнеміри для обліку пального";

- "Договори перевезення: загальна характеристика й особливості їх окремих видів";

- "Авто в підприємця-загальносистемника: облік витрат і податкового кредиту";

- "Службовий автомобіль потрапив у ДТП: бухоблік наслідків".

Щоб не пропустити інформацію про прийняття змін до законодавства з вашої теми - встановіть їх на контроль в LIGA360. Щойно вони вступлять в силу - ви автоматично отримаєте сповіщення. Ці та інші можливості доступні бухгалтеру в LIGA360. Спробуйте зараз - замовляйте тестовий доступ.

Підпису йтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини