Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Чи підлягає оподаткуванню вартість отриманих працівником від профспілки масок — ДПС

18 вересня 2020, 13:30
382
0
Реклама

Профспілка надає захисні маски фізособам і задається питанням - чи слід в такому випадку нарахувати ПДФО та військовий збір? Податківці, ретельно процитувавши положення законодавства що регулюють ці жести доброї волі, все ж дійшли фіскальних висновків.

Так, вартість отриманої захисної маски вважатиметься додатковим благом і оподатковуватиметься на загальних підставах ПДФО та військовим збором.

Але за умови, що маски одержано безпосередньо конкретним платником податку - тобто якщо профспілка, як податковий агент може ідентифікувати отримувача такого доходу.

Докладніше про те, що потрібно знати бухгалтеру про карантин-2020, можна дізнатися з матеріалу ресурсу Ситуації. Для отримання доступу до документів та інструментів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН поспішіть скористатися ТЕСТОВИМ доступом та оцініть зручність і швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.

Джерело: ІПК ДПС України від 19.08.2020 р. № 3464/ІПК/99-00-04-05-03-06

Більше відповідей ДПС на запитання платників податків з усіх напрямків податкового законодавства читайте в модулі "База податкових знань" ІПС ЛІГА:ЗАКОН. Скористайтеся для цього тестовим доступом.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини