Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Змінилася площа земельних ділянок — вчасно відзвітуйте в ДПС

21 вересня 2020, 16:30
283
0
Реклама

В ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадали, що при зміні упродовж року об'єкта та/або бази оподаткування, платники плати за землю подають податкову декларацію упродовж 20 календарних днів місяця, що настає за місяцем, у якому відбулися такі зміни. Цього вимагає п. 286.4 ПКУ.

Податкове зобов'язання з плати за землю, визначене у податковій декларації, у тому числі за нововідведені земельні ділянки, сплачують власники та землекористувачі земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця (п. 287.4 ПКУ).

За неподання або несвоєчасне подання платником податків або іншими особами, зобов'язаними нараховувати та сплачувати податки, збори, податкових декларацій (розрахунків), передбачено штраф (п. 120.1 ПКУ).

Отже, якщо платник плати за землю не подав податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за місяцем, у якому відбулися зміни об'єкта та/або бази оподаткування, які призвели до збільшення або зменшення податкового зобов'язання з плати за землю, до нього застосовують штраф, передбачений п. 120.1 ПКУ.

Для платників податків в нагоді стане сервіс онлайн-звітності REPORT, який містить актуальні форми та реквізити для сплати податків, шаблони базових первинних документів та підтримку користувачів в чаті. Замовляйте тестовий доступ та переконайтеся самі.

Читайте також:

- "ТОП-5 помилок у декларації з плати за землю, які призводять до штрафів і позапланових перевірок";

- "Філії не подають податкові декларації з плати за землю - ДПС";

- "Уряд посилив відповідальність порушників земельного законодавства".

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини