Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Які зміни чекають в 2021 році на транспортний податок і податок на нерухомість — законопроект від КМУ

28 вересня 2020, 10:20
4812
1
Реклама

Урядовий законопроект № 4101 про внесення змін до ПКУ передбачає чергову "малу податкову реформу", цього разу - в інтересах Держбюджету-2021. Зокрема, Кабмін пропонує змінити в ПКУ окремі норми в частині місцевих податків і зборів.

Так, уряд хоче зменшити поріг середньоринкової вартості легкових автомобілів, які є об'єктом оподаткування транспортним податком, із 375 до 200 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня податкового (звітного) року.

Тобто у 2021 році поріг середньоринкової вартості зменшиться з 2250 тис. грн до 1200 тис. грн з урахуванням мінімальної заробітної плати 6000 грн.

Також пропонують встановити у ПКУ, що об'єктом оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки є об'єкти житлової або нежитлової нерухомості, які здаються їх власниками не тільки у оренду, лізинг, позичку, а й за іншими цивільно-господарськими договорами. Тим самим планується запобігання можливості ухилення від оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, шляхом передачі нерухомості в користування за договорами, назва яких є відмінною від зазначеної в ПКУ, наприклад, за договором управління майном.

Щоб не пропустити інформацію про прийняття змін до законодавства з вашої теми - встановіть їх на контроль в LIGA360. Щойно вони вступлять в силу - ви автоматично отримаєте сповіщення. Ці та інші можливості доступні бухгалтеру в LIGA360. Спробуйте зараз - замовляйте тестовий доступ.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини