Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

У цифрових паспортах у "Дії" відображатиметься актуальне місце проживання громадянина — Мінцифри

28 вересня 2020, 14:30
1451
0
Реклама

Кабінет Міністрів вніс зміни до своєї Постанови № 278 від 15 квітня 2020 року, про це інформує Урядовий портал. Після підключення населеного пункту до Реєстру територіальних громад особа зможете посвідчувати своє місце проживання, пред'явивши ID-картку або закордонний паспорт у "Дії". У застосунку відображатиметься зареєстроване місце проживання.

Крім цього, документ громадянина у Дії містить інформацію про номер платника податків, запис УНЗР та місце народження.

“У Дії вже відображається 675 тис. ID-карток та 2 млн закордонних біометричних паспортів. На початку жовтня презентуємо можливість ділитися цифровою копією документа, що посвідчує особу”, - повідомив Віце-прем'єр-міністр - Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

У мобільному застосунку "Дія" вже доступні цифрові паспорти, студентський квиток, посвідчення водія, поліс цивільного автострахування та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

Наразі Міністерство цифрової трансформації тестує цифровий номер платника податків (реєстраційний номер облікової картки платника податків), цифрову довідку для внутрішньо переміщених осіб та цифрове свідоцтво про народження дитини.

Більше інформації про те, як бізнесу попередити наслідки кризової ситуації вже сьогодні, отримуйте у системах ЛІГА:ЗАКОН. Спробуйте тестовий доступ до систем ЛІГА:ЗАКОН, об'єктивно оцінюйте будь-яку ситуацію та приймайте зважені рішення вже сьогодні.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини