Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Підвищення тарифів на електроенергію з 1 жовтня — позиція Міненергетики

29 вересня 2020, 09:55
58845
1
Реклама

Інформація стосовно підвищення тарифів на електричну енергію для населення з жовтня поточного року не відповідає дійсності - стверджує Міненергетики. Воно інформує, що в ЗМІ поширюється недостовірна інформація щодо підвищення тарифів на електричну енергію для населення з 1 жовтня поточного року. Але Міненерго та уряд неодноразово наголошували, що в умовах складної соціально-економічної ситуації ціна електричної енергії для населення до кінця поточного року залишатиметься незмінною.

Тарифи на електроенергію, що відпускаються населенню, встановлені постановою № 220. Згідно з цією постановою, ціна на електричну енергію становить (з ПДВ):

- до 100 кВт/год - 90 коп. за кВт/год,

- понад 100 кВт/год - 168 коп. за кВт/год.

Збереження фіксованого пільгового тарифу на електричну енергію для населення в умовах нової моделі ринку електричної енергії здійснюється в рамках механізму ПСО, який було запроваджено постановою № 483.

Раніше ми повідомляли, що з 1 серпня зріс на 54,6 відсотка тариф на передачу електроенергії, а також у Києві подорожчала електроенергія для малого бізнесу

Детальніше про вартість та облік електроенергії в господарській діяльності читайте в матеріалах сучасного медіа для бухгалтерів "Інтербух" (скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом):

- "Облік загальновиробничих витрат: склад, класифікація та розподіл";

- "Калькулювання собівартості: зміст, об'єкти й статті";

- "Орендар компенсує вартість комунальних послуг й електроенергії орендодавцю: чи нараховувати ПДВ";

- "Податкова накладна на електроенергію виписана 15-го числа: чи можуть контролери зняти податковий кредит".

Візьміть під контроль усі ризики, з якими зіштовхується ваша компанія. Спробуйте LIGA360 - екосистему хмарних продуктів ЛІГА:ЗАКОН для ефективної роботи бізнесу в умовах кризи. Спробувати.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини