Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Держпраці пояснила, як табелювати внутрішнього сумісника, який перебував у відрядженні

1.10.2020, 10:55
347
0

Оплачують працю відрядженому внутрішньому суміснику лише за основним місцем роботи
Оплачують працю відрядженому внутрішньому суміснику лише за основним місцем роботи

Облік відпрацьованого часу, який слугує підставою для нарахування зарплати працівникам, ведуть в табелі обліку робочого часу. Відмічають там і дні/години роботу сумісників і відряджених працівників.

Зокрема, за дні перебування працівника у відрядженні з основного місця роботи оплату за місцем роботи за сумісництвом не проводять (див. лист Мінсоцполітики від 23.04.2013 р. № 146/13/133-13).

Що стосується табелювання особи, яку направили у відрядження за основним місцем роботи, то у табелі обліку робочого часу сумісника варто позначати "І" - інші причини неявок, а у табелі обліку робочого часу за основною посадою позначати "ВД" - відрядження.

Якщо ж особа працює на різних підприємствах, то підтвердним документом для відсутності на роботі за сумісництвом (або основним місцем роботи) для такого випадку є довідка з місця роботи працівника, про те, що він дійсно перебував у відрядженні, або копія наказу (розпорядження) про направлення працівника у відрядження.

За повідомленням Управління Держпраці у Рівненській області.

На допомогу бухгалтеру стаття "Порядок ведення Табеля обліку робочого часу" сучасного медіа для бухгалтерів "Інтербух". Скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом.

Унікальна пропозиція: три місяці у подарунок при передплаті професійного видання "Інтербух" від ЛІГА:ЗАКОН на 6 або 12 місяців. Для того, щоб скористатися вигідною акційною пропозицією, заповніть, будь ласка, форму зворотнього зв'язку.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар