Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Держпраці пояснила, як табелювати внутрішнього сумісника, який перебував у відрядженні

1 жовтня 2020, 10:55
717
0
Реклама

Облік відпрацьованого часу, який слугує підставою для нарахування зарплати працівникам, ведуть в табелі обліку робочого часу. Відмічають там і дні/години роботу сумісників і відряджених працівників.

Зокрема, за дні перебування працівника у відрядженні з основного місця роботи оплату за місцем роботи за сумісництвом не проводять (див. лист Мінсоцполітики від 23.04.2013 р. № 146/13/133-13).

Що стосується табелювання особи, яку направили у відрядження за основним місцем роботи, то у табелі обліку робочого часу сумісника варто позначати "І" - інші причини неявок, а у табелі обліку робочого часу за основною посадою позначати "ВД" - відрядження.

Якщо ж особа працює на різних підприємствах, то підтвердним документом для відсутності на роботі за сумісництвом (або основним місцем роботи) для такого випадку є довідка з місця роботи працівника, про те, що він дійсно перебував у відрядженні, або копія наказу (розпорядження) про направлення працівника у відрядження.

За повідомленням Управління Держпраці у Рівненській області.

На допомогу бухгалтеру стаття "Порядок ведення Табеля обліку робочого часу" сучасного медіа для бухгалтерів "Інтербух". Скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом.

Унікальна пропозиція: три місяці у подарунок при передплаті професійного видання "Інтербух" від ЛІГА:ЗАКОН на 6 або 12 місяців. Для того, щоб скористатися вигідною акційною пропозицією, заповніть, будь ласка, форму зворотнього зв'язку.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини